Het team

 

Accountmanagers

Feroz_Salamat_verkleind.jpg  foto_Eva2.jpg
Han Beumer Feroz Salamat Eva Broers
Accountmanager & Hoofd verkoop Accountmanager Regio west Nederland & Zeeland Accountmanager 
Regio zuid Nederland
06 54 24 60 49 06 21 54 81 37 06 48 18 52 52
hbeumer@heigo.nl fsalamat@heigo.nl  ebroers@heigo.nl
Richard_Esenkbrink_verkleind.jpg
erwin_2.jpg
Richard Esenkbrink  Erwin Boswijk
Senior Accountmanager  Accountmanager
Noord Nederland
06 54 24 60 48  06 41 87 41 11

 resenbrink@heigo.nl

eboswijk@heigo.nl

Commerciële medewerkers

Jan_van_der_Drift_Heigo.jpg

Martijn Janse Susan Hicks Harold Zoet Jan van der Drift
Coördinator Ondersteuning Sportvelden en Golfbanen & orderverwerking Ondersteuning Sportvelden en Golfbanen Commercieel Medewerker
0481 364 155 0481 364 111 0481 364 122 0481 364 135
mjanse@heigo.nl shicks@heigo.nl hzoet@heigo.nl jvanderdrift@heigo.nl
patrick_jansen.jpg Lejon_Maaskant_Heigo.jpg Luuk_van_Schaik_Heigo.jpg
Patrick Jansen
Ewoud Kuypers Lejon Maaskant
Luuk van Schaik

Commercieel Medewerker

Commercieel medewerker

Commercieel medewerker

Commercieel medewerker

0481 364 133 0481 364 144 0481 364 182 0481 364 175
pjansen@heigo.nl ekuypers@heigo.nl lmaaskant@heigo.nl LvanSchaik@heigo.nl

Debiteurenadministratie

Sandra_Meeuwsen_verkleind.jpg medewerker_Heigo.jpg
Sandra Meeuwsen Henry Lisapaly
Debiteurenadministratie Debiteurenadministratie
0481 364 196 0481 364 198
smeeuwsen@heigo.nl hlisapaly@heigo.nl

Crediteurenadministratie

Andr_Beek_verkleind.jpg
André Beek
0481 364 188
abeek@heigo.nl